» » Macline - Aralik 2013 / Turkey

Macline - Aralik 2013 / Turkey

Macline - Aralik 2013 / Turkey

Macline Aralik 2013
Turkish | 68 pages | PDF | ~65 MB

MacLine Türkiye'nin en çok okunan Macintosh dergisidir. 5.000 üzerinde abone sayısı, Macintosh kullanıcıları kendi Mac'ler değil, aynı zamanda dönemsel değil, sadece destek olduğunu kanıtlıyor. Ne Macline periyodik temelini daha bir on yıl için yayın yoluyla Macintosh piyasaya hizmet ekibi sektörde inşa etti güvenin gücüdür.
Macintosh kullanım MacLine derginin okuyucu profili masaüstü yayıncılar, grafik sanatçıları, yazıcılar, Internet kullanıcıları, multimedya profesyonelleri, öğretmenler / öğrenciler, kısacası her yaş grubu ve eğitim düzeyinden Macintosh kullanıcıları oluşan alanlarına paralel. MacLine da MacLine iyi ve piyasadaki diğer bilgisayar süreli arasında böyle Photoshop, FreeHand gibi yazılımlar üzerinde güncel içerik sunmak için iddia ettiği gibi masaüstü yayında ilgilenen PC kullanıcıları tarafından ilgiyle takip ediliyor.
Issue Description:
MacLine aylık Türkiye'de yayınlanan en çok okunan Macintosh dergisidir. 5.000 yaklaşıyor abone sayısı, Macintosh kullanıcıları kendi Mac'ler değil, aynı zamanda kendi dergileri değil, sadece destek kanıtlıyor.

Macline - Aralik 2013 / Turkey


Macline - Aralik 2013 / Turkey


Tags: Macline

Home